Будівельна компанія МЖК протягом 24 років наша компанія реалізовувала найрізноманітніші проекти в сферах житлового та комерційного будівництва. За цей час ми завоювали репутацію надійного забудовника, організували високопрофесійну команду

Будівельна компанія “МЖК Експрес-24” заснована в 1996 році. Основний напрямок діяльності – будівництво нерухомості. Компанія спеціалізується на будівництві житлових комплексів, комерційної нерухомості, а також об’єктів соціальної інфраструктури. Головні завдання компанії – це реалізація сучасних проектів в сфері житлової та комерційної нерухомості. Основний акцент у роботі компанії на якості кінцевого результату, а саме надійне, комфортне та якісне житло.

Cформувано чималий конкурентоспроможний набір інструментів та унікальних рішень для якісного будівництва. Ми виробили власне бачення того, якою має бути сучасна нерухомість, засноване на потребах наших клієнтів, відшліфоване багаторічним досвідом та вдосконалене сучасними інноваціями.

320 тис м²

збудованого житла

Read more

72 тис м²

в процесі будвництва

Read more

24 роки

на ринку нерухомості

Read more

7 міст

де Ми будуємо

Read more

Серед реалізованих проектів МЖК: будинок на вул. Чорновола, 67-69, вул. Чорноти, вул. Пилипа Орлика, 7-7a, вул. Національної Гвардії, 3а, вул. Коновальця, 110-114, вул. Івасюка, 2, вул. Хіміків, 25 та ін.

Будівельна компанія “МЖК Експрес-24” заснована в 1996 році. Основний напрямок діяльності – будівництво нерухомості.

Компанія спеціалізується на будівництві житлових комплексів, комерційної нерухомості, а також об’єктів соціальної інфраструктури.

Головні завдання компанії – це реалізація сучасних проектів в сфері житлової та комерційної нерухомості.

Основний акцент у роботі компанії на якості кінцевого результату, а саме надійне, комфортне та якісне житло.

Cформувано чималий конкурентоспроможний набір інструментів та унікальних рішень для якісного будівництва.

Ми виробили власне бачення того, якою має бути сучасна нерухомість, засноване на потребах наших клієнтів, відшліфоване багаторічним досвідом та вдосконалене сучасними інноваціями.

Принципи

Нагороди